Spoločnosť uniteamHD sa špecializuje na výrobu hliníkových okien, dverí, fasád a konštrukcií z nemeckého profilového systému SCHÜCO. Bola založená v roku 2012 ľuďmi, ktorí majú viac ako 18-ročné skúsenosti v oblasti výroby a montáže hliníkových okien. Spoločnosť vlastní moderné výrobné linky ELUMATEC, na ktorých spracúva široký sortiment kvalitných hliníkových profilov určených na okná, dvere, fasády, zimné záhrady, interiérové konštrukcie, posuvné dvere a mnoho ďalších špecializovaných výrobkov.

18 rokov na trhu s oknami – spojených s neustálym zdokonaľovaním a zlepšovaním sa – nám spolu s individuálnym prístupom ku každej zákazke a klientovi dnes umožňuje ponúknuť Vám špičkové produkty vo svojom odvetví.

Čo vám ponúkame?

Hlavným cieľom spoločnosti je spokojný zákazník pri dodávke hliníkových konštrukcií na rodinný a bytový dom, alebo administratívnu budovu.
“Kvalitný, moderný a pekný produkt za prijateľnú cenu” – toto motto dodržiavame pri každej zákazke – či už malej, alebo veľkej.

Navrhneme, vyrobíme a namontujeme pre Vás všetky typy stavebných otvorových výplní hliníka– okná, dvere, fasády, svetlíky, predelovacie a posuvné steny či zimné záhrady, to všetko  vrátane kompletného príslušenstva – parapiet, žalúzií, roliet a sietí proti hmyzu.
Môžeme Vám – ako nášmu klientovi – poskytnúť komplexné služby pri výbere okien pod jednou strechou – od prvotného poradenstva, konkrétneho návrhu, následnej realizácie až po záručný a pozáručný servis.

Náš uniHD-team:

Peter Hrončekkonateľ a riaditeľ
V foblasti konštrukcie a výroby okien sa pohybuje už 18 rokov…
tel.: 0905 254 661
Pavol Strnádelkonateľ
Veľký praktik s bohatými skúsenosťa-mi z výroby a montáže okien a fasád.
tel.: 0911 714 465
Jakub Červeňobchodný manažér
Stará sa o klienta od začiatku až po finálnu montáž.

tel.: 0948 137 737

Peter Vargaobchodný manažér
Okrem komunikácie s klientom má na starosti prípravu a technické riešenie zákazky.

tel.: 0948 466 956